Ana içeriğe atla

Bu Sıva Canlı!Islak duvar kağıdı olarak da bilenen yepyeni bir ürün olan canlı sıva içeriğinde EPS köpük, doğal elyaf ve selüloz gibi maddeler barındırmaktadır. Duvarların yeni trendi olan modern görünüşlü ve aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı sağlayan canlı sıva, son zamanların en çok tercih edilen yapı malzemelerinden biri.
insaat-noktasi-blog-canli-siva-vakar
Her türlü ortama uyum sağlama özelliği ile öne çıkan canlı sıvanın simli özelliği sayesinde şık mekanlar yaratmak için ekstra bir şeye ihtiyaç duymuyorsunuz.
Canlı Sıva Nedir?
Vakar Canlı sıva, yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlayan, Anti-Alerjen bir yapıya sahip, kolay alev almayan ayrıca tamir edilebilmesi oldukça kolay, yüzlerce özgün renk seçeneğiyle boya ve benzeri ürünlere göre çok daha dekoratif bir iç cephe sıvasıdır. Ayrıca boya gerektirmeyen canlı sıva 2,5-3 milimetre kalınlıkta uygulanmaktadır. Duvar ve iç cephe arasındaki hava temasını keserek yalıtımı gerçekleştiren bu sıvanın içeriğindeki ana maddede santimetreküp başına 6 milyar hava dolu gözenek barındırır.
insaat-noktasi-blog-canli-siva-vakar-1
Sadece su ile karıştırılarak şeffaf mala ile uygulanan Vakar canlı sıva ürünleri %50’ye yakın ısı yalıtımı, %30’a yakın ses yalıtımı sağlayarak bütçenizi yaklaşık %50 civarında tasarruf ettirmiş olur.
insaat-noktasi-blog-canli-siva-vakar-1
Neden Vakar Canlı sıva Tercih Etmelisiniz ?

Vakar Canlı Sıva
Duvar Kağıdı

Boya
Isı yalıtımı
x
x
Ses yalıtımı
x
x
Kusurları Örtücü
x
Darbeye dayanıklılık
x
x
Dekoratiflik
Anti-Alerjen
x
Anti-Statik
x
x
Kolay tamir edilebilme
x
x
Uzun ömürlü Kullanım
x
x
Kolay yanmama
x
x
Aynı renk tonunu yıllar sonra solma
farkı olmadan tekrar uygulayabilme
x
x

Daha fazla bilgi ve uygulama seçeneklerini görmek için buraya tıklayın.


Yorumlar

  1. Bu markanın ürününü kullandım gerçekten çok kaliteli bilgiler içinde teşekkürler

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bumerang - Yazarkafe