Ana içeriğe atla

Bu Ev Bildiğiniz Prefabrik Evlerden Farklı!


Modern çizgisi ile hep görmeye alıştığımız klasik prefabrik evlerden ayrılan, dünyanın her yerinden sipariş verebildiğiniz ve prefabrik konut furyasına yeni bir soluk getiren evler Ruzanna Andressa Oganesya imzası taşıyor.

İçinde mobilyaların bulunduğu ve minimal yaşam alanınızda konforu yaşamanıza olanak tanıyan prefabrik ev, dünyanın her noktasına ulaşabildiği gibi dilediğiniz her yere taşıma imkanını da sizlere sunuyor.

insaatnoktasi_minimal_prefabrik_ev

Balkonu bile var!
Minimal çizgilere sahip eşyalarla döşenen ve evi komple çevreleyen cam paneller sayesinde doğal güneş ışığından maksimum düzeyde yararlanmanızı sağlayan Oganesya tasarımı prefabrik evler, özellikle doğayla iç içe yaşamak isteyenler için mükemmel ev konsepti sunuyor.

insaatnoktasi_minimal_prefabrik_ev

İki katlı, içerden merdivenli, taşınabilir prefabrik ev gittiğiniz her yere gelecek. Kamp yaparken, sahil kenarında ya da dünya seyahatlerinizde evinizi de yanınızda taşımak isterseniz bu modernleştirilmiş minimal prefabrik konutları keşfetmenizi öneririz.

insaatnoktasi_minimal_prefabrik_ev

insaatnoktasi_minimal_prefabrik_ev


Yorumlar

  1. insaatnoktasi.com'da prefabrik ev modelleri ve fiyatlarına da yer vermelisiniz. İzmir'de prefabrik ev yapan firma arıyorum.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bumerang - Yazarkafe